В Україні вже майже п’ять років існує універсальний обмін, що дозволяє контролювати наявність різних пропозицій. Такі пропозиції не лише у формі замовлення товарів, послуг чи робіт, але також у формі продажу придбаних об’єктів нерухомості.

Другий варіант продажу придбаного майна — це також аукціон, але в такій заявці виграє той, хто запропонує найвищу ціну за відведений час аукціону.

Ви можете відстежувати хід аукціону та виконувати різні маневри за допомогою особистого кабінету, надаючи доступ користувачам після реєстрації біржі на https://sale.uub.com.ua/ru/filter/arrested-property. Ви не тільки можете подати заявку на участь в аукціоні через особистий кабінет, але також надійде вся фактична інформація, а також сесії обміну.

Досягати

Набуте майно продається поетапно. Першим кроком є ​​передача цього майна на продаж, але вартість визначається спочатку. Потім призначається опікун майна, який виконує свої обов’язки безкоштовно. Другий крок — підготовка аукціону. Третій крок — це реєстрація потенційних покупців на майбутньому аукціоні. Це після прямої пропозиції.

Як працює система

Щоб виграти гонку, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Зареєструйтесь на сайті та введіть всі необхідні дані. Після реєстрації ви зможете отримати доступ до свого особистого кабінету, можете виконувати різні маневри.
  • Розміщуйте оголошення, якщо потрібно.
  • Подайте заявку, якщо знайдено пропозицію, наприклад, у користувача є пропозиція про банкрутство інтересів нерухомості. За необхідності надайте всі документи.
  • Візьміть участь в аукціоні та зробіть ставку.
  • Переможець буде оголошений після аукціону.
  • Контракт повинен бути розірваний, як тільки користувач виграє аукціон.

Фізична та юридична особи можуть придбати майно банкрута на аукціоні. Часто придбання такого майна є хорошою інвестицією, оскільки якщо покупець не є банкрутом, покупець платить менше суми, яку може запросити власник. Аукціон із майна є завершальним етапом процесу банкрутства.

Всі електронні аукціони проводяться в робочий час доби у Києві, тобто з дев’ятої до 18 ранку. Якщо остаточна заявка надійде за п’ять хвилин до закінчення відведеного періоду, аукціон автоматично триватиме протягом десяти хвилин. Але в цих випадках остаточний вирок може йти до десяти вечора. Система автоматизована і дозволяє самостійно вибрати переможця, проаналізувати всі ставки та вибрати найвищу ставку.