Дорога та якісна деревина – це досить бажаний товар і є велика кількість підприємств, які зацікавлені в придбані подібної сировини. Починаючи з 2020-го року, така сировина стала активно реалізовуватися на електронних майданчиках. Говорячи більш простими словами – це інтернет-сайти, які схвалені безпосередньо системою ProZorro. Sale. Вибір електронного майданчика – це окрема тема, яка потребує більш детального розгляду.

Знайти якісний майданчик з усіма зручностями досить просто. Всі сервіси, які представлені ПроЗорро, продажі, можна сміливо називати надійними та перевіреними. Різниця лише в тому, наскільки подібні майданчики є зручними в плані інтерфейсу, функціоналу фільтра та інших моментів.

Сайт sale.ueex.com.ua – це один з найбільш зручних та простих в користуванні майданчиків. В цьому можна легко впевнитися, ознайомившись з відгуками людей, яким в свій час довелось користуватися послугами даного сайту. До переваг даного ресурсу можна віднести продуманий та зручний електронний додаток для мобільного телефону. З його допомогою брати участь в торгах стало ще більш зручно.

Чому саме кругляк?!

Почати варто з того, що деревина може виставлятися на лот в різному вигляді. Це можуть бути бруси, дошки, обаполи й так далі. В даному ж випадку мова йде конкретно про кругляк деревини. Його основна особливість – це відсутність обробки. Говорячи простими словами – це лише нещодавно спиляні та добре розфасовані дерева.

Відповідно, ставши переможцем в такому аукціону, користувач може сам визначитися з тим, яким чином краще розробляти цю сировину. Відштовхуватись потрібно, виходячи з окремих обставин. Говорячи про українські реалії, то саме кругляк найчастіше зустрічається на електронних аукціонах.

Що варто знати про кругляк дубу

Не важко здогадатися, що коли мова йде про кругляк, то в якості самої породи може бути будь-яка деревина. Говорячи ж про найбільш популярні лоти на електронних майданчиках, то до них можна сміливо віднести кругляк дубу.

Ця деревина відноситься до листяних порід, які вважаються більш міцними та надійними. Важко відмітити, що листяна деревина ділиться на м’яку та тверду і в даному випадку мова йде про другий варіант.

До переваг кругляка-дубу можна сміливо віднести такі моменти, як:

  • Різні напрямки використання – це може бути як виготовлення меблів, так і використання сировини в якості опалення. Останній варіант найбільш актуальний, коли мова йде про деформовану деревину, яка не підходить для використання в більш серйозних напрямках;
  • Зовнішня складова – якщо мова йде про сорти якості дубу А та B, то така деревина буде користуватися дуже великим попитом в напрямку виготовлення меблів. Кінцеві вироби з такої сировини виходять особливо дорогими та якісними;
  • Міцність та в’язкість – хоч це і трішки різні моменти, але можна зазначити, що дуб в цьому компоненті завжди вважався найбільш надійним. Щось подібне можна спостерігати й в сучасних реаліях;
  • Кількість лотів – виходячи зі всіх раніше перерахованих моментів, стає зрозуміло, що кількість лотів з продажу дубу-кругляка досить багато. Відповідно, кандидати на участь в таких торгах мають значно більший вибір та серйозні шанси на те, щоб поборотися за певний лот.

Щоб дізнатися актуальні ціни на дуб кругляка та формування цінового діапазону, ви можете перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/kuplyu-dub-kruglyak-na-elektronnomu-majdanchyku-tb-ueb. Там же можна більш детально прочитати й про сайт української енергетичної біржі.