Раніше було важко, а часом і неможливо уявити, що вилучене майно буде доступним для громадськості. Ніхто не мав доступу до таких операцій, їх обговорювали заздалегідь і продавали. Але зараз є чудова можливість володіти таким майном завдяки Prozorro.Sales. На цьому веб-сайті укладаються угоди з державним майном, яке тепер доступне українському населенню.

Одним із сайтів є Українська універсальна біржа

Prozorro працює через різні торгові платформи. Один з них — дуже популярна «українська універсальна біржа». Це мало успіх завдяки великій кількості товарів, які там можна знайти. Це велике: земля, транспортні засоби та інше, маленьке: меблі, побутова техніка, паливо та інше, а також системне програмне забезпечення, комп’ютерні програми та широкий вибір різноманітних продуктів.

Арешт майна

Зараз майно стало доступним та вилучене Державною інспекцією. Більш точно можна почитати на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-nedvizhimosti-v-poltave-na-uub/.

Для запровадження вільного продажу товарів, які були вилучені митними службами, необхідно вирішувати різні суперечки між державними відомствами. Для цього вам просто потрібно створити єдиний реєстр, який включатиме всі арештовані активи. На даний момент ці обов’язки покладено на Національне агентство з досліджень та управління активами. Ці обов’язки стали їхніми після скандалу, пов’язаного з різними корупційними діями

На цьому етапі розвитку організація бажає оприлюднити списки проблемних активів, створених та підпорядкованих, які були припинені. Але така можливість наразі відсутня. Як пояснюють керівники відповідних відомств, це пов’язано з нестачею персоналу, а також часом, який займає багато.

Тепер на відкритому аукціоні ви можете стати власником будь-якого вилученого майна, яке виставляється на публічний аукціон. Для цього потрібно просто зайти на веб-сайт «Української універсальної біржі» та зареєструватися. Потім підтвердьте свої дані електронною поштою. Потім попросіть продажу або участі в аукціоні. Перемагає той, хто запропонує найбільшу суму.