Не всі знають, що існує можливість придбання нерухомості, яка належить державі. Але як це можливо зробити відповідно до чинного законодавства? Існує популярна система продажів Prozorro, де це можна зробити легко і абсолютно законно. Але такі покупки можна здійснити лише через різні комерційні сайти. Найпопулярнішим із них є ProzorroProcurement https://www.ueex.com.ua/.

Операції купівлі або продажу на цьому сайті базуються на аукціоні. В цьому аукціоні може взяти участь кожен бажаючий. Основне завдання — встановити найвищу ціну за лот. На просторах Покупки Prozorro можна придбати майно, як для звичайних громадян, це може бути, наприклад, будь-який актив, такий як іпотечний автомобіль. Або організації можуть придбати щось для своїх цільових підприємств, наприклад металобрухт.Детальна інформація розміщена на офіційному веб-сайті www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Будь-яка державна організація або комунальне підприємство має певні ресурси. Вони мають право скасувати ці активи або розпорядитися ними шляхом продажу. У штаті понад 3000 таких установ, які можуть реалізувати щось корисне для інших громадян чи організацій. Раніше таких операцій не проводили. Але завдяки системі закупівельProzorro це стало можливим.

Хто може продавати на покупках Prozorro?

Будь-який державний орган, державне підприємство, організація або звичайне цивільне населення, що володіє частиною державного майна, може проводити операції з продажу чогось.

Для цього вам потрібно відвідати веб-сайт закупівельProzorro і залишити там запит. Ця компанія є організатором, який проводитиме подальші тендери. Лот формується на більш тривалий час, на який кожен може подати заявку. Після цього починається онлайн-торгівля.

Хто може придбати у ProzorroProcurement?

Здійснити покупку може будь-яка людина або організація. Тут немає обмежень. Головне — це бажання та засоби для придбання.

Завдяки закупівлі Prozorro можна придбати певну землю, заставу, оренду майна, певні матеріальні активи, цінні папери, неліквідні активи, будь-яке рухоме або нерухоме майно та інші активи.

Наприклад, на сайті https://www.ueex.com.ua/ ви можете побачити Головний сервісний центр, який є покупцем і чекає пропозицій на придбання державних номерних знаків для транспортних засобів. Крім того, ця організація представляє пропозицію послуг із заповнення комп’ютерної програми «Національна уповноважена інформаційна система Державного управління автомобільної інспекції». Також є пропозиція щодо природного газу.

Найпопулярніші активи на аукціоні — це, звичайно, машини та будинки. Вони мають такий попит через низьку вартість. Звичайно, порівняно з ринком різниця значна. Але закупівлі Prozorro на цьому не зупиняються, вони успішно розвиваються. Тому незабаром стане можливим орендувати деякі спортивні майданчики або передавати права на паркування приватним особам. Цей портал надає величезну кількість послуг, які можна чесно купити або продати.